FOTOGRAFIE – ZRCADLO OKAMŽIKU

PRŮVODCE TERAPEUTICKOU METODOU FOTOGRAFIE – ZRCADLO OKAMŽIKU

Člověk se zabývá otázkami: KDO JSEM, CO TU DĚLÁM A KAM JDU?

Zajímá jej SMYSL ŽIVOTA.

Chce spatřit sebe a znát svou hodnotu.

Toto mu může umožnit podívat se na život skrze fotografii. Fotografie je tlumočníkem informací z minulosti.

Věnování pozornosti zachycenému momentu může přinést porozumění a pochopení sebe sama, své cesty a jejího smyslu.

 

Nabízím vám provedení životním příběhem za pomocí fotografií, které zachycují váš život v mnoha obrazech.

 

Vážení přátelé, každý máme nějaké to místečko, kde schováváme podstatnou část sebe samých, svou pravou podobu a identitu. Můžeme se cítit ohroženi pocitem společenského znemožnění a možná ani netušíme, že se maskujeme.

Podvědomě víme, že jsme právě tady byli zraněni či zraňováni a bráníme se znovuprožití staré bolesti. Jenže toto nám pak brání v plném propojení s duší a v prostoupení její záře, aniž jsme si toho vědomi. To se posléze odrazí na našem vyzařování.

Naše nitro je plné duševního světla, toto světlo prostupuje celou bytost, ale v místě kde narazí na zátaras, uhasíná/skomírá. Zkouší se znovu a znovu rozsvítit, aby posílilo naše vnitřní rozhodnutí blokádu odstranit. Venku nastanou takové okolnosti, které také napomáhají v odstranění překážky.

Abychom byli schopni tato vnitřní rozhodnutí udělat, potřebujeme porozumět vnějším i vnitřním dějům, aby nesprávné přesvědčení bylo opraveno. Aby došlo narovnání pokřiveného.

Jde to mnoha způsoby a mnoho jich určitě znáte, jedním z nich je metoda jakési sebe-terapie pomocí sdílení svého příběhu.

Jde o využití fotografií vybraných z vlastní fototéky a rozpomínání se na náležité události zachyceny v obraze. Vzpomínky se okamžitě a postupně vynořují a působí terapeuticky.

Je to nenáročná, zábavná a přitom účinná neinvazivní metoda, pomocí níž nastartujete proces sebepoznání, sebepřijetí a sebeprosazení a velkou výhodou je, že tento start je vlastně restart vás samých, který potom běží naprosto samovolně dál velmi dlouhou dobu (týdny, měsíce).

Jak to může probíhat…

1.        Vyberete fotografie, které zachycují okamžiky vašeho životního příběhu, tak využijete aktivního terapeutického přístupu k sobě samému

2.        Spolu pak projdeme znovu vaším příběhem.

3.        Zvědomíme zásadní okamžiky – zaměříme se na celistvost vašeho světa, hlavně na vnímání vlastní osoby v souvislosti s okolním světem,s rodinou a blízkými, vnímání vlastního těla, způsob oblékání a krášlení sebe, začneme na povrchu a ten nás automaticky povede do hloubky. Tím otevřeme témata, která budou vyplouvat a samovolně se léčit.

 

Budete zírat, co vám tato metoda do života přinese, jaké změny a proměny se sebou i s okolím prožijete.

 

Pokud to budou situace vyžadovat, můžeme se domluvit na dalším provázení z mé strany v době běhu procesu, tzn. zhruba do 21 dnů od data terapie.

 

Tato terapie není tak úplně můj nápad, vznikla s požehnáním skvělé ženy Světlany Čiberové, která se mnoho let zabývá vizážistikou a zkoumání lidského vzhledu je jejím posláním. Sama natáčí videa, kde vede rozhovory s lidmi o vlasech, těle a osudech, které jsou s lidským vzhledem úzce sepjaty. Já sama jsem měla podobný nápad před lety a nyní jej uvádím do praxe. Jak jsem se sama na sobě přesvědčila, to čím jsem procházela, předčilo všechny metody či terapie, kterými jsem za svůj život prošla. Proces je velmi komplexní a působí celistvě a nenásilně. Je silným nástrojem k projevení vnitřní pravdy.

 

Pokud vás tato metoda zaujala, kontaktujte mě: 

 

Kontakt k objednání: mob. 608 377 948 

symbolica@post.cz

 cena: 1200 Kč/ sezení

Možnost využít on-line, mobil, messenger, WatsApp, Skype