PŘÍBĚHY SKRYTÝCH SVĚTŮ - VÝKLADY KARET pro zvětšení klikněte na obrázek a rolujte dolů

26. dub, 2021

7 Vůz, Moudrost elfů a víl

Dnešní den možná někam pojedete a ocitnete se v situaci, kdy pocítíte její transformační sílu, protože se vám ukáže vaše vnitřní pravda a odhalí vám vaše skutečné já. Nebo nepojedete nikam pouze pocítíte uvnitř sebe jasný pocit vyrovnanosti vyznačující se svěží čerstvostí a tento pocit vás dovede k uvědomění si toho, kdo ve skutečnosti jste. Navenek si změnu ihned nemusíte uvědomovat ať už v prvním nebo v druhém případě, až nějaké době se podivíte, jak jste srovnaní a v přijetí s čímsi, co ještě nedávno bylo jinak.

 

 

25. dub, 2021

Mág, Sulis - vodní tělesa - Poselství bohyní

Dnes je příhodný čas pro práci s vodou. Možná jde o očistu těla, očistu organismu, ale může se jednat i o očistu života. Mág naznačuje, že není potřeba znát návod, protože ten si nese každý sám v sobě. Jde o to, co je vám příjemné a co se vám udělat chce. Může jít o vizuální efekt použití vody či její energie nebo o přímý kontakt s vodou, její vědomé použití. Třeba jde o uvědomění si důležitosti vody v našich životech, kde všude ji používáme a nakolik jsme si toho vědomi. Jak vodu oceňujeme, známe její hodnotu. Voda je v našich životech stejně důležitá jako vzduch, bez ní bychom ani my nemohli existovat.

To by Mág nebyl Mágem, kdyby nechtěl poukázat na magické využití vody a její energie. Možná nám naznačuje, abychom se pokusili tuto schopnost v sobě objevit či právě projevit.

 

 

24. dub, 2021

2 pohárů, dáma zrcadla – karty skryté moudrosti

Vypadá to, že dnes proběhne jakási prověrka vaší vztahové oblasti. Něco takového, že cítíte lásku nadosah, ale když se podíváte, vidíte jen sebe. Možná si říkáte, jak je toto možné? Cítím to, vnímám to, ale nevidím to!

Z těchto karet vyplývá, že jde o vztah k sobě. Možná to, co byste rádi dávali a dostávali od druhého je odrazem toho, co potřebujete pocítit ve vztahu se sebou. Kterépak vaše vnitřní části nejsou spojeny, cítí se v rozdělení, stojí proti sobě v rozporu? Nejde o souzení sebe, spíše jde o smíření, spojení a propojení v jedno ve jménu lásky. Protože ať se díváte, jak se díváte, vidíte v tom druhém nakonec vždycky sebe.

23. dub, 2021

6 holí, prsten - Lenormand

Dnes je ten den, kdy se objeví jakási zpráva či informace o vašem triumfu v určité věci. Tato informace najednou propojí další záležitosti, které považujete za významné pro váš spokojený život. Je to cosi, co vás teprve čeká, ale přím tato informace působí jakési zaručení a prodloužení cesty k hezké budoucnosti, na kterou lze vidět. Jde o rovinu působící zásadním vlivem na mnoho věcí ve vašem životě. Možná vás znepokojovala minulost, ale díky této zprávě pochopíte, že vaše intuice je neomylná a vy jste ji dobře rozpoznali a naslouchali. Můžete prožít pocit, jakoby jste nalezli poklad zaručující vám hezčí časy budoucí.

 

 

22. dub, 2021

4 mečů, Vizualizace

Nebojte se, když pocítíte nechuť něco dělat, dnešní den je pro vás dnem nečinnosti. Lépe půjde zaměřit se na myšlenky a dovolit si snít, analyzovat, probírat se něčím, co vás těší a baví. Tvoříte si vizuální stabilitu do budoucích dnů a tělo potřebuje doplnit energii, kterou jinak než odpočinkem získat nemůže. Myšlenky by měly být v souladu se srdcem, to znamená, na to, co myslíte to srdce potěší. Je správný čas na vizuální tvorbu budoucích událostí, které vždy vedou ke splnění snů a přání. Dnes je ten nejlepší den na to, přenechat tvorbu mysli a představám ať už jen při relaxaci, spánku, meditaci nebo hrou myšlenek a vizí. Hlavní je cítit se uvolněně, klidně a odehnat výčitky na to, že nepodáváte žádný fyzický výkon.